Тип: F128-4
Модель: 7TQ28
Получить консультацию, узнать наличие на складе и размер персональной скидки можете у менеджера по телефонам:
+38(099)-393-50-90
Кабель ВВГ-нгд 5х6 Одесса Каблекс (кратно 5м)
Силовий кабель з паралельно укладеними мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією в ПВХ оболонці. Напругою до 0,66 кВ.
- Токопровідна жила мідна (1-2 клас гнучкості).
- Перетин жил: 6.
- Кількість жил: 5.
Кабель призначений для передачі та розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на номінальну змінну напругу 0,66 кВ із частотою 50 Гц. Даний мідний провід використовується для прокладання побутової проводки в будинках і квартирах, а також на відкритому повітрі по стінах будівель і споруд. Використання низькогорючого ПВХ-пластикату робить цей кабель надійним і дозволяє використовувати в місцях з високими вимогами до пожежної безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каблекс Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип проводу | З'єднувальний |
| Упаковка | Бухта |
| Довжина в упаковці | 100 м |
| Маса | 40 кг/м |
| Термін служби | 30 років |
| Конструкція кабелю | Жорстка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 5 |
| Переріз жили | 6 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Форма перерізу | Кругла |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальна робоча частота | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга | 660 В |
| Потужність | 10000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 46 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ізоляції | внутрішня полівінілхлорид зовнішня ПВХ |
| Тип зовнішньої оболонки | ПВХ |
| Матеріал оболонки | полівінілхлорид |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Каблекс Украина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип провода | Силовой |
| Конструкция кабеля | Жесткая |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 5 |
| Сечение жилы | 6 кв.мм |
| Тип внешней оболочки | Влагостойкая |
| Материал оболочки | Поливинилхлоридный пластикат |
| Цвет изоляции | Черный |
| Скрутка жил | Нет |
| Форма сечения | Круглая |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | T661-2 |
| Мoдель | 7QK56 |
- Цена: 267 ₴/пог.м

