Отримати консультацію, дізнатися про наявність на складі та розмір персональної знижки можете у менеджера за телефонами:
+38(050)-979-18-89
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90
Імпульсне реле Hager EPN510 Schema
Імпульсне реле Hager EPN 510 Schema з одним контактом і полюсом 1НО буде ідеальним вибором під час налаштування системи освітлення в домі, за наявності декількох місць для увімкнення обладнання. Прилад підійде для невеликих електромереж із номінальним струмом 16 Амперів і напругою 230 вольтів.
Конструкція та встановлення реле Хагер
Захисту обладнання від сторонніх предметів, пилу та ударів забезпечує пластиковий корпус. Встановлення реле можливе на Din-рейки, а підводні провідники надійно кріпляться завдяки новій технології QuickConnect.
Під час роботи обладнання важливо подавати імпульс на котушку довжиною не більш ніж 60 секунд. Це допоможе уникнути можливих зламань через перевантаження.
У виробництві імпульсних реле Хагер вважається лідером. Каталог продукції інтернет-магазину Electro-Market містить таке обладнання з різними технічними характеристиками:
- кількість полюсів: від 1НО до 4НО;
- кількість модулів: від 1 до 5;
- сила струму навантаження: 2-39 Ампер;
- номінальна напруга: 8-250 вольтів.
Внимание! Максимальна тривалість імпульсу на котушку керування реле не має перевищувати 60 секунд, за тривалості одного імпульсу понад одну хвилину котушка реле буде пошкоджена!
Схема імпульсного реле Hager EPN510

Габаритні розміри імпульсного реле Hager EPN510

Купівля електрообладнання в інтернет-магазині Electro-Market
Будь-який електроприлад завжди знайдеться в широкому асортименті продукції інтернет-магазину Electro-Market.
Спеціально для наших клієнтів, ми доставимо товар до будь-якого регіону країни, запропонуємо найкращі умови з оплати. Якісне обслуговування менеджерів дасть змогу Вам дізнатися всі технічні характеристики товару, отримати повну консультацію зі встановлення й експлуатації обладнання.
Офіційна гарантія поширюється на весь асортимент електроприладів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість модулів | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки |
| Контакт | 1НО |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Напруга | 230V |
| Номінальний струм | 16 A |
| Переріз приєднуваних дротів | від 6 до 10 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 740 ₴

