Отримати консультацію, дізнатися про наявність на складі та розмір персональної знижки можете у менеджера за телефонами:
+38(050)-979-18-89
+38(067)-979-18-89
+38(093)-979-18-89
+38(099)-393-50-90
Імпульсне реле електронне з двома окремими входами Hager EPS450B для імпульсного керування ланцюгами освітлення з струмом 16 А застосовується в установках, для яких необхідна комунікація з низьким рівнем перешкод. Пристрій працює малошумно та менше вібрує впродовж усього терміну експлуатації виробу, тому його вдало використовують у приміщеннях із постійною наявністю людей. Для входу дистанційного керування обов'язково використовують ту саму фазу, що й для живлення реле.
В EPS450B з регульованою затримкою повернення вхідного та вихідного контакту з'єднуються містком. Реле дає змогу як тридротову схему під'єднання, так і чотиридротову з входом 230 В.
Легке та надійне під'єднання провідників відбувається завдяки використанню нової технології приєднання QuickConnect.
Внимание! Максимальна тривалість імпульсу на котушку керування реле не має перевищувати 60 секунд, за тривалості одного імпульсу понад одну хвилину котушка реле буде пошкоджена!
Чотиридротове під'єднання EPS450B

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість модулів | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки |
| Контакт | 2НО |
| Матеріал | Пластик |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Напруга | 8-24V |
| Номінальний струм | 16 A |
| Переріз приєднуваних дротів | від 6 до 10 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 2 726 ₴

